O nas

Świetlana Przyszłość z Leoviridis

    Posiadająca swoją główną siedzibę Gorzowie Wielkopolskim firma Leoviridis to dobry zespół  wiarygodnych i kompetentnych ludzi. Dla pracowników spod znaku Zielonego Lwa dobro klienta jest najważniejsze.

    Doradcy i monterzy firmy dla których fotowoltaika jest ideą i kierunkiem słusznych decyzji, pracują ciężko dla Państwa aby wydane pieniądze zwróciły się jak najszybciej przy równoczesnej dbałości o środowisko. Jako firma z branży fotowoltaicznej zajmujemy się montażem farm fotowoltaicznych i instalacji na domach. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do biznesmenów z dużą ilością złotych dukatów, którym nie jest obcy wkład w odnawialne źródła energii, ale również do naszych szlachetnych rolników i przedsiębiorczych obywateli którzy przy pomocy instalacji fotowoltaicznych mogą zbilansować wydatki na energie elektryczną wykorzystywaną do zasilania i ogrzewania swoich gospodarstw i domostw.

    Firma Leoviridis oprócz montażu instalacji zarówno na dachach jak i na gruncie, prowadzi szereg działań wspierających te inwestycje min. doradztwo, projekty, fachową obsługę, sprzedaż inwerterów, paneli fotowoltaicznych, konstrukcji naziemnych, dachowych i pozostałego potrzebnego sprzętu do wybudowania i obsługi inwestycji fotowoltaicznej. Ukierunkowany na pomoc zespół ludzi pomoże Państwu na każdym etapie inwestycji.

 

Poznaj nas

businessmanleo
Tomasz, Prezes

Tomasz  to pasjonat szeroko pojętej biologii i zoologii. Sukcesywnie prowadzi wiele znanych firm. Od niedawna zaangażował się w wprowadzanie fotowoltaiki na polski rynek. Zebrał do tego jedną z najbardziej zaangażowanych grup ludzi.

businessmanleo2
Wiesław, Dyrektor

Wiesław  jest dyrektorem, z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, prowadzeniem biznesu. Jego doświadczenie w strategii, promowaniu marki i zarządzaniu  świadczy o jego uważnym, ale konkurencyjnym podejściu.

businessmanleo3
Marcin, Manager

„Trzy główne dźwignie dla menedżera to: ludzie – zatrudnianie, coaching i dopasowanie odpowiedniej osoby do odpowiedniej roli; cel – jasność, jak wygląda sukces; i proces – jak najlepiej współpracować ze sobą. Uważam, że spośród tych trzech dźwigni ludzie są najważniejsi.”

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Fachowy zespół ludzi

Klient, który chce rozwinąć swoją firmę upewnia się, że współpracuje z jednymi z najlepszych na rynku. Zatrudniamy fantastycznych ludzi, którzy z przyjemnością koncentrują się na robieniu tego, co robią najlepiej.

Współpracuj z wiodącymi innowatorami

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia! Łączymy sprzedaż, marketing, reklamę, współczynnik konwersji i optymalizację zysków, usprawnienie procesu i maksymalizację wydajności operacyjnej aby dać naszym klientom najlepsze możliwości rozwoju biznesu, rolnictwa i gospodarstwa domowego.

Jesteśmy zawsze na bierząco

Cała nasza grupa umysłów składa się z przedsiębiorców, ekspertów i fachowców, którzy koncentrują się na mierzalnym wzroście biznesu i angażują się w dostarczanie klientom najświeższych technologii fotowoltaicznych. Bierzemy również czynny udział w targach z dziedziny energii odnawialnej.

Najlepsze rozwiązania dla Ciebie

Na początku nie wiemy nic o Tobie, nie wiemy nic o Twojej firmie. Dlatego zawsze zaczynamy od zadawania pytań i przeprowadzania diagnostyki, aby sprawdzić, gdzie jesteś i czego najbardziej potrzebujesz. W ten sposób jesteśmy w stanie dostosować ofertę pod Ciebie!

Zapewniamy najlepsze rozwiązania w naszej branży