Leoviridis

MONTAŻ ​

Zielony Lew

Leoviridis z łaciny oznacza Zielonego Lwa a ten umieszczony w naszym logo zjada słońce. Jest to analogia do energii odnawialnej. W domyśle zapewne lew jest człowiekiem, który przy pomocy dostępnej technologii wykorzystuje słońce do wytworzenia energii elektrycznej.

 

Nasze pokolenie jest często nazywane pokoleniem przejściowym, co oznacza że jeśli nie zadbamy o matkę naturę, to kolejne pokolenia będą miały „problem ekologiczny”. Jako brygada spod znaku Zielonego Lwa zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, które – jak pokazują badania i statystyki – będzie głównym dostarczycielem energii elektrycznej przez następne dziesięciolecia, a może i nawet setki lat.

 

rooftop-Solar-Plant-Ornate-Solar-India
Kluczem do wydajnego i trwałego systemu fotowoltaicznego są szczegóły. Od projektu po poszczególne komponenty, uwzględniając klimat, sieć energetyczną i infrastrukturę oraz zapotrzebowanie na energię konkretnego obiektu.
Leoviridis
Zielony Lew

Projekty dostosowane pod Twoje potrzeby

Sprawdź ile możesz oszczędzić!

+ 0 %
Redukcja kosztów​
+ 0 %
Więcej energii​
+ 0 %
Czystsza Energia​

Instalacje

W swojej ofercie mamy instalacje na dachach, na gruncie (posiadamy certyfikowane konstrukcje pokryte Magnelisem o najwyższym współczynniku niekorozyjności), na elewacjach i na wiatach garażowych. Podejmujemy się wielu niekonwencjonalnych rozwiązań, tak aby zadowolenie klienta było jak największe. ​

Okres zwrotu inwestycji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że głównym czynnikiem zainteresowania fotowoltaiką jest chęć bycia „EKO”, ale równie istotnym czynnikiem jest zwrot inwestycji poniesionej na fotowoltaikę w jak najkrótszym czasie. Dlatego też nasi doradcy zaproponują Ci możliwe do zrealizowania projekty i jak najkrótszy okres zwrotu inwestycji. Dobrane komponenty będą działały przez dziesięciolecia, a zadowolenie klienta będzie dla nas główną nagrodą.

Man installing alternative energy photovoltaic solar panels on roof

Sprawdź nas!

Zapraszamy do współpracy

Jako brygada Zielonego Lwa nie boimy się wyzwań i nietypowych rozwiązań.

+ 0
Projektów
+ 0
Dotacji