Dlaczego Zielony Lew?

Posiadająca swoją główną siedzibę Gorzowie Wielkopolskim firma Leoviridis to dobry zespół  wiarygodnych i kompetentnych ludzi. Dla pracowników spod znaku Zielonego Lwa dobro klienta jest najważniejsze.

Leoviridis z łaciny oznacza Zielonego Lwa, a ten umieszczony w naszym logo zjada słońce. Jest to analogia do energii odnawialnej. W domyśle zapewne lew jest człowiekiem, który przy pomocy dostępnej technologii wykorzystuje słońce do wytworzenia energii elektrycznej. Nasze pokolenie jest często nazywane pokoleniem przejściowym, co oznacza że jeśli nie zadbamy o matkę naturę, to kolejne pokolenia będą miały „problem ekologiczny”. Jako brygada spod znaku Zielonego Lwa zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, które – jak pokazują badania i statystyki – będzie głównym dostarczycielem energii elektrycznej przez następne dziesięciolecia, a może i nawet setki lat.

Doradcy i monterzy firmy, dla których fotowoltaika jest ideą i kierunkiem słusznych decyzji, pracują ciężko dla Państwa aby wydane pieniądze zwróciły się jak najszybciej przy równoczesnej dbałości o środowisko. Jako firma z branży fotowoltaicznej zajmujemy się montażem farm fotowoltaicznych i instalacji na domach. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do biznesmenów z dużą ilością złotych dukatów, którym nie jest obcy wkład w odnawialne źródła energii, ale również do naszych szlachetnych rolników i przedsiębiorczych obywateli którzy przy pomocy instalacji fotowoltaicznych mogą zbilansować wydatki na energie elektryczną wykorzystywaną do zasilania i ogrzewania swoich gospodarstw i domostw.

Firma Leoviridis oprócz montażu instalacji zarówno na dachach jak i na gruncie, prowadzi szereg działań wspierających te inwestycje min. doradztwo, projekty, fachową obsługę, sprzedaż inwerterów, paneli solarnych,konstrukcji naziemnych, dachowych i pozostałego potrzebnego sprzętu do wybudowania i obsługi inwestycji fotowoltaicznej. Ukierunkowany na pomoc zespół ludzi pomoże Państwu na każdym etapie inwestycji.